04

03.2018

10:14

Poolfinaalseeriate avamängudes võidukad Narva ja Cosmos

Betsafe saaliliigas alustati sel nädalavahetusel poolfinaalseeriatega. Mullune meister Narva United FC alistas avamängus Tallinna SK Augur Enemati 2:1, tunamullune võitja Tallinna FC Cosmos oli avavaatuses 6:4 üle Viimsi FC Rinopalist.

Reedel Ida-Virumaal toimunud heitlus Narva ja Auguri vahel algas edukalt kodumeeskonna jaoks, kes läks kolmanda minuti alguses Renat Osmanovi tabamusest juhtima. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödudki.

Väravatevaese kohtumise teist õnnestumist pidi ootama 31. minutini, mil mänguseisu suutis viigistada Magnus Martinson. Narva vastust pidi ootama kõigest 34. minuti alguseni, mil otsustavaks saanud võiduvärava lõi Roman Vedehhov. Kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.

Eile õhtul Kehra Spordikompleksis oli kodumeeskond FC Cosmos 6:4 üle FC Rinopalist. Cosmos läks kümne minutiga Alexander Petrovi ja Erik Grigorjevi tabamustest juhtima ning seitse sekundit enne poolajasireeni suurendas edu kolmeväravaliseks Nikita Tšernei. Kuid kõigest kolm sekundit hiljem sai värava kirja Egert Peljo, kes vähendas külaliste kaotusseisu 1:3-le.

27. minutil Pavel Rubeli ja 28. minuti Grigorjevi väravast asus Cosmos juhtima juba 5:1 ja kuigi Artur Makarov lõi 29. minutil ühe tagasi, taastas Rubel koduvõistkonna neljaväravalise eduseisu (6:2) 36. minuti alguses. Sergei Kostin lõi samal minutil Rinopali ridades ühe tagasi ning Edwin Stüfi värav seitse sekundit enne lõppu tähendas kodumeeskonna võitu tulemusega 6:4. Kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.

Kahe võiduni peetavate seeriate järgmised mängud peetakse tuleval nädalavahetusel. Kohtumistest näitab otsepildi Õhtuleht.ee.

Betsafe saaliliiga poolfinaalseeriad:
Laupäev, 3. märts kell 20:15 Tallinna FC Cosmos - Viimsi FC Rinopal, Kehra Spordikompleks 6:4
Laupäev, 10. märts kell 18:30 Viimsi FC Rinopal – Tallinna FC Cosmos, Viimsi Kooli Spordikompleks
Tallinna FC Cosmos - Viimsi FC Rinopal paaris vajadusel toimuva kolmanda mängu aeg on selgumisel

Reede, 2. märts kell 20:00 Narva United FC - Tallinna SK Augur Enemat, Narva Spordikeskus 2:1
Reede, 9. märts kell 19:30 Tallinna SK Augur Enemat – Narva United FC, Kristiine Spordihall
Reede, 16. märts, kell 19:30 Narva United FC - Tallinna SK Augur Enemat, Narva Spordikeskus (vajadusel)