16

05.2015

21:00

Premium liiga liider Kalju vääratas jällegi

Reedel sai alguse Premium liiga XI mänguvoor. Viljandis võttis JK Tulevik vastu Tartu JK Tammeka ja sai pärast 0:1 kaotatud poolaega kirja järjekordse võidu tulemusega 3:1.

Sillamäel olid vastamisi aga kohalik Kalev ja JK Narva Trans. Daniil Ratnikovi väravast saavutas Kalev 1:0 võidu.

Ülejäänud kolm mängu toimuvad laupäeval. Tallinna FC Levadia kohtus Kadriorus Pärnu Linnameeskonnaga ning kuigi jäi alguses arvulisse vähemusse, suutis teisel poolajal siiski kindlalt 3:0 võita.

Tallinna FC Infonet sai oma uue kodustaadioni ametlikus avamängus 1:0 võidu tabelijuht Nõmme Kalju FC üle. Mängu Lasnamäe KJH kunstmurul näitas nii eetri, kui interneti vahendusel ETV.

A. Le Coq Arenal toimunud viimases mängus võttis Tallinna FC Flora üliraske 2:1 võidu Paide Linnameeskonna üle ja vähendas vahe liidri Kaljuga vaid kahe punktini.

Kohtumised Levadia vs. Pärnu ja Tulevik vs. Tammeka on siin ka uuesti vaadatavad.

NB! Kui selles uudises toimuva otseülekande pilt või heli on katkendlik, siis tea, et sujuvaks ülekande jälgimiseks peab internetiühenduse kiirus olema minimaalselt 1,5Mbps, soovitatavalt 2Mbps. HD ülekande vaatamiseks minimaalselt 3,5Mbps, soovitatavalt 5Mbps.
Pildi sujuval edastamisel on oluline ka kasutatava arvuti minimaalnõuded, mida saate vaadata siit: www.mind.ee/support/