23

05.2015

18:31

Premium liiga XII vooru järel asus liidriks FC Flora

Reedel toimus Premium liigas kolm XII vooru mängu ja võidukas olnud Tallinna FC Flora tõusis 28 punktiga turniiritabeli tippu.

Pärnu Linnameeskond asus Robert Kirsi löögist küll 48. minutil 1:0 juhtima, kuid 66. ja 70. minutil lõi Markus Jürgenson kaks vastuväravat ja Flora sai teist vooru järjest raske 2:1 võidu tabeli lõpuosa meeskonna üle.

Narvas oli Trans 2:0 üle Viljandi JK Tulevikust. Tartus tõi kohalik Tammeka 3:2 võiduga Paide Linnameeskonnale järjekordse kaotuse. Need kaks mängu on ka uuestinähtavad allpool olevatest akendest.

Laupäeval kaotas Nõmme Kalju FC Tallinna FC Levadiale 1:2 ja jätkab nüüd teisel kohal. Viimane mäng JK Sillamäe Kalevi ja Tallinna FC Infoneti möödus momentidevaeselt ja lõppeski 0:0 viigiga.

Sillamäe Kalev ja Levadia jagavad kolmandat kohta. Viies on Infonet. Väravalööjate edetabeli tipus on nüüd 10 löödud väravaga Jaroslav Kvasov ja Ingemat Teever.