08

06.2014

01:43

Pühapäevased karikamängud

Täna toimus Evald Tipneri Eesti karikavõistlustel järjekordne ports 1/64-finaalide mänge. Kahes neist üritasid Esiliiga meeskonnad vastu saada altpoolt tõusjatele.

Tartu Taara nimeline Rahvaliiga meeskond võõrustas Vändra JK Vaprust Esiliigast ja asus poolajaks 0:4 kaotusseisu. Ka teine poolaeg lõppes sama skooriga, seega kokku 0:8 Vaprusele.

Õhtul olid probleemid ees Rakvere JK Tarval jällegi Esiliigast, keda ründas Kastan Arenal Tallinna Castrovanni Eagles'i nimeline komeet kolmandast liigast. Komeeditõrjet alustas 5. minutil Sergei Akimov, lüües avavärava. Teise värava lõi 12. minutil Taavi Trasberg. Alles kolmanda värava järel, mille lõi Joonas Ljaš, pani Eagles oma paremuse maksma, sest ülejäänud aeg viigistati 0:0. Mängu eelvaade.

Ülejäänud mängude tulemused leiab karikavõistluste lehelt või üldkalendrist otsides.

Karikavõistluste 1/64-finaalid 8. juunil:

8. juunil kell 15:00 Tamme staadioni kunstmuru (Kungla 1a, Tartu)
TARTU TAARA - VÄNDRA JK VAPRUS  0:8 (0:4)
Väravad: 27., 86., 90. Toomas Mangusson, 34. Mihkel Jürgenstein, 42. Ranet Lepik, 45. Harris Jürissaar, 54. Artur Ojala, 63. Rait Sõrmus