20

04.2016

18:30

Regions’ Cupil esindab Eestit Tartu FC Merkuur

Eelmisel kolmapäeval tehti algust mängudega, selgitamaks Eesti esindajat Regions’ Cupil. Koha nimel võitlesid Tartu FC Merkuur ja Narva United FC, kes selgitasid võitja kahe mängu tulemusel.

Kodus-võõrsil printsiibil toimunud duelli avalahing toimus Tartu Annelinna kunstmuruväljakul. Merkuur asus kiiresti 2:0 juhtima, kuid poolajavile kõlas seisul 2:2. Teisel poolajal lõid tartlased aga veel kolm väravat ja võitsid 5:2.

Täna toimus Narva Fama staadionil korduskohtumine, kus oli taaskord kindlalt üle Tartu FC Merkuur, seekord tulemusega 4:0.

Kuna Regions’ Cup toimub korra kahe aasta jooksul, seetõttu kohtusid pääsme nimel viimase kahe aasta väikeste karikavõistluste võitjad.

Regions' Cup leiab Leedus aset 21.-26. maini, kus loosi tahtel on Eesti vastasteks lisaks väljakuperemeestele ka Rootsi ning Šotimaa. Grupi võitja pääseb põhiturniirile, kus on teda ees ootamas Hispaania, Bulgaaria ning Bosnia ja Hertsegoviina.