18

03.2012

17:17

Saalijalgpalli karikavõistlused võitis Maccabi

Maccabi alistas Kiili spordihallis 6:4 FC Raketa ja tuli ajaloo esimeseks Eesti karikavõitjaks saalijalgpallis.

Näis, et mäng on avapoolajaga tehtud, kui Mark Švetsi, Aleksandr Bergi, Andrei Titovi tabamustest ja Aleksei Pologihhi väravatest asus Maccabi 4:1 juhtima.

Juri Amosovi, Arturs Jerofejevsi ja Mihhail Šrubkovski väravatest kahandati kaotusseis 36. minutiks minimaalseks, kuid Maksim Rõtškov hoidis pikema kõrre Maccabi valduses. Seisul 5:4 oli Raketal kasutada ka 10 meetri karistuslöök, mida ei realiseeritud ja ka jätkupall lendas auti. Rõtškovi täistabamus 39. minutil tähendas 263 pealtvaataja ees Maccabi 6:4 võitu.

Jalgpalli Meistriliigas sai Maccabi kokkuvõttes neljanda koha, FC Raketa jäi seitsmendaks. Saalijalgpalli meistriks tuli FC Anži.

Saalijalgpalli karikafinaal 18. märtsil:

MACCABI - FC RAKETA 6:4
Väravad: 6. Mark Švets, 11. Andrei Titov, 11. Aleksandr Berg, 14. ov Aleksei Pologihh, 36., 39. Maksim Rõtškov – 20. Aleksei Pologihh, 30. Juri Amosov, 30. Arturs Jerofejevs, 36. Mihhail Šrubkovski

1/2-finaalid:
07.02. Maccabi* (ML) - Kirde Kaitseringkond (II)  9:5 (2:3)
12.02. FC Raketa* (ML) - SK Augur Enemat (ML)  6:4 la. 4:4 (3:1)

1/4-finaalide tulemused:
10.01. JK Nõmme (II) – SK Augur Enemat* (ML)  2:6 (2:3)
14.01. FC Maardu Starbunker (EL) – Kirde Kaitseringkond* (II)  5:6 la. 3:3 (2:1)
15.01. 19:30 FC Maccabi* (ML) – FC Raketa II (EL)  4:2 (1:0)
29.01. 11:00 EMÜ SK (II) – FC Raketa* (ML)  2:7 (1:2)