17

02.2017

09:34

Saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalis löödi lausa 26 väravat

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudis finaal II liiga meeskond Rõuge Saunamaa, kes alistas esiliigas palliva Maccabi tulemusega 14:12.

Lõuna-Eesti meeskond jäi küll kohtumise alguses kiirelt 0:2 taha, kuid suutis juba poolajaks minna 7:5 ette. Teisel poolajal läks aga Maccabi taaskord juhtima 8:7, kuid Rõuge vastas sellele viie väravaga. Maccabi jõudis veel kahe värava kaugusele (10:12), kuid külalismeeskond võitis kohtumise lõpuks 14:12.

Kohtumise, kus löödi lausa kuus omaväravat, kangelaseks tõusis Rõuge mängija Kristo Perli (pildil), kes lõi lausa viis väravat. Võitjate ridades sai kübaratriki kirja Oliver Ossipov, Maccabi poolt säras nelja väravaga Aleksandr Berg.

Esimesena pääses finaali SK Augur Enemat, kes alistas Narva Unitedi. Saalijalgpalli karikavõistluste finaal toimub märtsi alguses, toimumiskoha ja -aja teatab jalgpalliliit lähiajal.