16

01.2024

14:19

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid avavad ja lõpetavad Coolbet saaliliiga meeskonnad

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalidega tehakse algust kolmapäeval, 17. jaanuaril, kui avakohtumises on vastamisi Coolbet saaliliiga meeskonnad Jõhvi FC Phoenix ja FC Jõgeva Wolves.

Jõhvi spordihallis kõlab avavile kell 19.00. Phoenix ja Wolves on varasemalt tuttavad Coolbet saaliliigast, kus ajaloos on vastamisi mindud kolmel korral. Kõigis kohtumistes on väljakult võitjana lahkunud Phoenix, viimasel korral väravate vahega 8:5. Mängu kohtunikud on Andrus Õun, Rait Ojanurme ja Ahti Lepp.

Kolmapäeva õhtul on kavas ka teine kohtumine, kui Kopli City FC võõrustab Silmet FC NPM Silmeti duubelmeeskonda. Esiliigas võistlevad meeskonnad on omavahel vastamisi läinud kahel korral: esimeses kohtumises sai suureskoorilise 5:1 võidu Kopli, teises kohtumises võttis Silmeti duubelmeeskond revanši ning alistas vastase 4:2. Kumb meeskond sel korral peale jääb ning endale poolfinaali pääsme tagab, selgub Kiili spordihoones kell 20.45. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Kristjan Siilak ja Johann Kuldmäe.

Pühapäeval, 21. jaanuaril on võistlustules kõrgliigaklubi Tallinna FC Bunker Partner ning esiliiga meeskond Saku Sporting. Võistkonnad on üksteisele tuttavad eelmisest hooajast, kui esiliigas mindi vastamisi kahel korral: mõlemal juhul teenis kindla võidu Bunker Partner, väravate vahega 15:5. Veerandfinaali kohtumise avavile kõlab Saku Gümnaasiumi spordikompleksis kell 13.00. Mängu kohtunikud on Kristjan Lukk, Kristjan Siilak ja Grigori Ošomkov.

Kaks Coolbet saaliliiga meeskonda on võistlustules ka 24. jaanuaril, kui Viimsi FC ja Sillamäe FC NPM Silmet otsustavad viimase poolfinalisti. Saaliliiga selle hooaja esimese kohtumise pööras Viimsi kindlalt enda kasuks, kui vastane alistati tulemusega 9:5. Teises kohtumises leppisid meeskonnad 2:2 viigiga. Viimases Viimsi Kooli spordikompleksis toimuvas veerandfinaalis pannakse pall mängu kell 20.15.

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalid:

17. jaanuar kell 19.00: Jõhvi FC Phoenix (CSL) – FC Jõgeva Wolves (CSL), Jõhvi spordihall
17. jaanuar kell 20.45: Kopli City FC (EL) – Sillamäe FC NPM Silmet II (EL), Kiili spordihoone
21. jaanuar kell 13.00: Tallinna FC Bunker Partner (CSL) – Saku Sporting (EL), Saku Gümnaasiumi spordikompleks
24. jaanuar kell 20.15: Viimsi FC (CSL) – Sillamäe FC NPM Silmet (CSL), Viimsi Kooli spordikompleks

CSL – Coolbet saaliliiga, EL – saali Esiliiga

Saalijalgpalli karikavõistluste hooajale tõmmatakse joon alla 17.–18. veebruaril, kui Jõhvi spordihallis kohtuvad finaalneliku meeskonnad.