25

01.2018

17:43

Saalijalgpalli karikavõistlustel on selgunud kõik poolfinalistid

Eile õhtul selgus viimane poolfinalist saalijalgpalli karikavõistlustel, kui kahe Betsafe saaliliiga meeskonna vahelises heitluses tõmbas pikema kõrre Viimsi FC Rinopal.

FC Rinopal alistas Viimsi Kooli Spordikompleksis toimunud karikavõistluste veerandfinaalis Sillamäe Smsraha lausa 15:1, kui neli väravat lõi Yury Pronin. Kaks väravat said kirja nii Alex Renin, Sergei Kostin kui ka Agil Halilov. Kui avapoolaeg lõppes kodumeeskonna 5:1 eduseisul, siis teisel poolajal kostitati külalisi lausa kümne vastuseta väravaga.

Rinopal kohtub poolfinaalis võõrsil rahvaliiga meeskonna MFC Jamburgiga. Teises poolfinaalpaaris lähevad vastamisi Narva United FC – Tallinna FC Cosmos. Mängude toimumisajad on selgumisel.