06

02.2019

12:28

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgub täna teine finalist

Saalijalgpalli karikavõistlustel peetakse täna õhtul teine poolfinaal, kui vastamisi lähevad Betsafe saaliliiga tippmeeskonnad Viimsi FC Smsraha – Tallinna SK Augur Enemat.

Meeskonnad on tänavu kohtunud kahel korral, kui mõlemas matšis saatis edu võõrsil mänginud meeskonda. Augur alistas vastase Viimsis 10. novembril 4:1, kui lõpetati Viimsi võistkonna neljamänguline võiduseeria Auguri vastu. Kristiine Spordihallis 11. jaanuaril toimunud kohtumises jäi omakorda Viimsi peale tulemusega 7:2.

Tänane poolfinaal saab Viimsi Kooli Spordikompleksis avavile kell 20.40. Õigust mõistavad Jagnar Jakobson ja Grigori Ošomkov, kolmandaks kohtunikuks on Neeme Neemlaid.

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus esimene finalist jaanuarikuus, kui Rõuge Saunamaa alistas poolfinaalis 11:4 Sillamäe JK Dina (esiliiga). Võru Spordikeskuses peetud mäng kulges II liigas mängiva kodumeeskonna taktikepi järgi – 13. minutiks oli Rõuge Saunamaa eduseis 6:0! Kuigi aste kõrgemal palliv Dina lõi seejärel ühe värava tagasi, siis oli juba poolajasireeniks Rõuge eduseis 8:1. Teises poolajal suurenes vahepeal koduvõistkonna eduseis lausa üheksaväravaliseks (10:1), kuid viimase 13 minutiga suutis Sillamäe lüüa Võrumaa meeskonnale kolm väravat nende ühe vastu, mis tegi lõppskooriks 11:4.

Karikavõistluste finaal peetakse tänavu laupäeval, 16. veebruaril kell 19.30 Võru Spordikeskuses. Mängust teeb otseülekande jalgpall.ee. Rõuge Saunamaa on mänginud finaalis ka varem, kui 2017. aastal jäädi põnevas heitluses alla Tallinna SK Augur Enematile.