09

01.2017

15:57

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgub teine poolfinalist

Saalijalgpalli karikavõistlustel on jõutud veerandfinaalmängudeni. Esimesena pääses nelja parema sekka Narva United FC, täna lähevad teises veerandfinaalis vastamisi Augur Enemat – FC Cosmos.

Reedel toimunud esimeses veerandfinaalis alistas Triobet saaliliigas mängiv Narva võõrsil 8:6 aste madalamal palliva Rummu Dünamo. Võitjate ridades säras kolme tabamusega Vitaly Andreev, kaks väravat lisas Roman Vedehhov.

Tänases veerandfinaalis on kell 19:30 Kristiine Spordihallis vastamisi Triobet saaliliiga võistkonnad Augur Enemat – FC Cosmos, kes on mõlemad varasemalt karikafinaalis triumfeerinud. Augur Enemat tõstis karika pea kohale 2013. ja 2014. aastal, Cosmos oli parim mullu. Kaks meeskonda on juba sel aastal kohtunud, kui 4. jaanuaril toimunud liigamatšis oli Augur vastasest üle tulemusega 4:3.

Rõuge Saunamaa (II liiga) – Sillamäe FC Molycorp Silmet (Triobet saaliliiga) lähevad oma veerandfinaalis vastamisi 14. jaanuaril kell 18:00 Võru Spordikeskuses. Tartu JK Maksimum (esiliiga) – Maccabi (esiliiga) kohtuvad 15. jaanuaril kell 19:30 Nõo Spordihoones.

Pildil võitlemas Mihhail Šrubkovski (7, FC Cosmos) ja Aleksandr Starodub (77, Augur Enemat)