04

05.2021

16:58

Saalijalgpalli Meistrite liiga võitis Sporting

Saalijalgpalli Meistrite liigas peeti Horvaatias otsustavaid kohtumisi kaheksa parema osavõtul. Eileõhtuses finaalis tuli Sporting (Portugal) välja kaotusseisust ja alistas Barcelona 4:3.

Zadari Krešimir Ćosići hallis mängitud finaalis jäi Sporting 0:2 kaotusseisu. Barcelona asus juba avaminutil juhtima ja poolajasireeniks oli eduseis juba kahekordistatud.

Sporting lõi ühe tagasi 26. minutil ning 28. minutil suudeti mänguseis viigistada. João Matose tabamus 31. minutil tähendas, et Portugali meeskonna kaheväravaline kaotusseis oli ajalugu ning esmakordselt asuti mängu juhtima. Barcelona kasutas lendavat väravavahti ning Sporting lõi huvitava neljanda värava, kui esmalt tabati tühja värava posti, kuid sellele reageeris esimesena Pauleta, kes viis Sportingu 37. minuti keskel kahe väravaga juhtima. Ka Sportingu eelnev värav oli sündinud postist tagasi põrkunud palli abil.

Barcelona ei andnud alla ja 38. minuti alguses löödi värav tagasi, kuid rohkem ei suudetud Sportingut üle mängida ning väga meelelahutusliku finaali võitis Sporting.

Poolfinaali jõudsid tänavu Inter FS (ESP) ja Kairat (KAZ), kes jäid alla vastavalt 2:5 Sportingule ja 2:3 Barcelonale. Veerandfinaalis lõppes teekond Benfical (POR), Doboveci (SVN), Gazprom-Uga (RUS) ja KPRFi (RUS) jaoks.