24

10.2014

17:11

Saalijalgpalli Superkarika võitis SK Augur Enemat

Saalijalgpallihooaeg algas Kiili Spordihoones toimunud Superkarikafinaaliga Tallinna FC Anži ja SK Augur Enemati vahel, kus pärast viigilist normaal- ja lisaaega jäi penaltiseerias peale SK Augur Enemat.

Läinud aastal kohtusid hooaja avamängus samad meeskonnad ning siis oli Anži parem tulemusega 2:0. FC Anži on ka Eesti valitsev meister, Augur Enemat saavutas möödunud hooajal meistriliigas teise koha ning võitis karikavõistlused.

Superkarikavõitjat selgitati kolmandat korda, mõlemad senised finaalid oli võitnud Anži.

Saalijalgpalli Superkarikas 2014

24. oktoobril kell 18:00 Kiili Spordihoones
TALLINNA FC ANŽI - SK AUGUR ENEMAT  3:3 (2:2), la. 5:5, pen. 4:5
Väravad: 12. Anton Smetanin, 18., 46. Vladislav Tšurilikin, 37. Sergei Kostin, 47. Jevgeni Merkurjev - 6. Roman Minlibajev, 8. Mait Anton, 36., 43. Aleksandr Starodub, 50. Rasmus Munskind
Hoiatused: 35. Dmitri Kulikov, 43. Anton Smetanin - 32. Robert Veskimäe