09

03.2012

19:08

Saalijalgpalli valitsejana jätkab FC Anži

SK Augur Enemat võitis saalijalgpalli Meistriliiga viimases voorus kodus 7:3 oma lähimat rivaali FC Narva-Jõesuud ja kindlustas hõbemedalid.

Idavirulased vajasid Tallinnas toimunud matšis vaid võitu. Augur võitis Rauno Nõmmiko, Magnus Martinsoni ja Priit Murumetsa väravatest avapoolaja 3:1, Vitali Andrejev kahandas külaliste kaotusseisu 30. minutil küll minimaalseks, kuid viimase kahe minuti jooksul kõmmutasid võõrustajad neli vastuseta väravat.

Juba varem oli meistritiitli kindlustanud FC Anži, kes viimases voorus nahutas oma mullust duublit FC Raketat 10:3. Nii on saalijalgpalli tänavune esikolmik Anži, Augur ja Narva-Jõesuu.

Teistes viimase vooru matšides võitis Maccabi 7:4 Aseri SK-d ja FC Ararat-TTÜ SK 7:3 FC Mainorit.

Hooaja lõpuks kogus Anži 14 mängust 37, Augur 29, Narva-Jõesuu 23, Maccabi 21, Mainor 17, Ararat-TTÜ 16, Raketa 14 ja Aseri 4 punkti. Kõrgsarja väravaküttide edetabeli võitis Anži mees Dmitri Skiperski 25 tabamusega.

Viimaseks jäänud Aseri asemel lunastas koha Meistriliigas Esiliiga võitnud Raitwood Tartust, JK Telinek Kliimaseade peab üleminekumänge Raketaga.

Saalijalgpalli Meistriliiga 14. vooru mängud
:

09.03. SK Augur Enemat - FC Narva-Jõesuu  7:2 (3:1)
Väravad: 4. Rauno Nõmmiko, 13. Magnus Martinson, 18. Priit Murumets, 38. Grigori Ošomkov, 39. Antti Arst, 40. Ott Purje, 40. Martin Taska - 16., 30. Vitali Andrejev
Hoiatus: 40. Renat Osmanov