29

01.2016

21:40

Saharovi kübaratrikk ja viigivärav 13 sekundit enne lõppu üllatas Augurit

Triobet saaliliiga 12. voorus kaotas põhiturniiri võidu kindlustanud SK Augur Enemat esmakordselt punkte, kui koduväljakul mängiti 3:3 viiki Nõmme BSC Olybetiga. Nõmme kangelaseks tõusis Aleksander Saharov, kes lõi kolm väravat ja neist viimase kõigest 13 sekundit enne lõpusireeni.

Saharov viis külalised juhtima juba teisel minutil. Viigivärav sündis minut enne avapoolaja lõppu, kui täpne oli Aleksandr Starodub. 26. minutil viis Auguri esmakordselt juhtima Robert Veskimäe, kaks minutit hiljem kasvatas võõrustajate edu kaheväravaliseks Igor Ivanov.

37. minutil suutis Saharov taas ühe värava lüüa ning 13 sekundit enne lõppu tõi tabloole ka 3:3 viiginumbrid, millega mäng ka lõppes.

Vooru kolm ülejäänud kohtumist toimusid laupäeval. Sillamäel jälgis 333 pealtvaatajat kohaliku JK Dina nappi 3:4 allajäämist Tallinna FC Cosmosele. Tallinna FC Anži oli 11:1 üle Tartu JK Maksimumist.

Kohtumine Tallinna FC  Ararat TTÜ ja Narva United FC vahel oli erakordselt tasavägine, neli korda asus Ararat juhtima, aga United'il oli neli kiiret vastust ja lõppseisuks fikseeritigi 4:4 viik. Kuigi turniiritabelis jäi Ararat 6. kohale on United'il tagataskus trump, ehk kohtumine Maksimumiga järgmises voorus.