25

05.2019

15:54

Selgusid Tipneri karikavõistluste avaringi paarid

Täna selgub Evald Tipneri karikavõistluste võitja. Enne finaali avavile avalikustati 2019/20 karikasarja avaringi paarid.


Lõviosa meeskondadest alustavad heitlust 1/64-finaalidest, kuid loosi tahtel pääsesid järgmisse ringi 39 meeskonda.

Karikavõistluste avaringi esimeste kohtumistega tehakse algust juunikuus.

Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalid:
FC Mulgi (RL) - FC Tallinna Wolves (IV liiga)
Märjamaa Kompanii (III liiga) - FC Sssolutions (RL)
Tallinna FC Flora U19 (II liiga) - Pärnu JK Poseidon II (III liiga)
FC Elva (EL) - EMÜ SK (III liiga)
Tartu JK Tammeka IV (III liiga) - JK Tallinna Kalev III (II liiga)
JK Narva Trans (PL) - FC Maardu Aliens (III liiga)
Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga) - FC Otepää (III liiga)
JK Kernu Kadakas (III liiga) - FC Maksatransport (RL)
Viimsi JK II (II liiga) - Maarjamäe FC Igiliikur (III liiga)
Tallinna FC Eston Villa (III liiga) - JK Metsis (RL)
Rakvere JK Tarvas (EL) - Kohtla-Järve JK Järve (EL)
Tallinna JK Piraaja (II liiga) - Tallinna JK Legion II (II liiga)
Kohtla-Järve JK Järve II (II liiga) - JK 32. kk (RL)
Tallinna FC Zapoos (III liiga) - Tallinna FC Zenit (III liiga)
FC Lelle (IV liiga) - Tallinna FC TransferWise (IV liiga)
Tallinna FC Olympic Olybet (III liiga) - Paide Linnameeskond (PL)
Põhja-Sakala (II liiga) - Pärnu Jalgpalliklubi (ELB)
Põhja-Tallinna JK Volta (ELB) - Vikings FC (RL)
Tartu FC Helios (III liiga) - Rumori Calcio II (RL)
Tartu JK Tammeka (PL) - FCI Tallinn (II liiga)
Viljandi JK Tulevik (PL) - SK Kadrina (III liiga)
Tallinna FC Soccernet (IV liiga) - FC Vastseliina (III liiga)
JK Mauruse Saurused (RL) - Paide Linnameeskond III (II liiga)
Maardu Linnameeskond (PL) - Valga FC Warrior (III liiga)
Kohila Püsivus (III liiga) - JK Pärnu Sadam (RL)

Otse pääsesid järgmisesse ringi Rumori Calcio Tallinn (III liiga), Tallinna FC Flora U21 (EL), FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga), FC Puhkus Mehhikos (RL), Kristiine JK (IV liiga), Npm Silmet (RL), Rasmus Värki Jalgpallikool (RL), SC ReUnited (RL), FC Jõgeva Wolves (II liiga), JK Loo (III liiga), FC Elbato (RL), Raplamaa JK (II liiga), Pärnu JK Poseidon (II liiga), FC Kose (II liiga), Viimsi JK (ELB), Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV liiga), Võru FC Helios (ELB), JK Tabasalu (ELB), Tallinna FC Hell Hunt (III liiga), Põhja-Tallinna JK Volta II (II liiga), FC Äksi Wolves (III liiga), Viimsi Lõvid (IV liiga), FC Nõmme United (ELB), FC Teleios (RL), Läänemaa JK (II liiga), JK Tallinna Kalev (PL), Pärnu JK Vaprus (EL), Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga), Tartu JK Welco (EL), Tallinna JK Legion (EL), Team Helm (RL), Tallinna FCI Levadia (PL), FC Järva-Jaani (III liiga), Tallinna FC Flora (PL), Anija JK (III liiga), FC Kuressaare (PL), Nõmme Kalju FC (PL), Keila JK (ELB) ning Kohtla-Nõmme (RL).

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla