09

12.2016

09:30

Sillamäe derbist väljus võitjana Molycorp Silmet

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus eile kolm veerandfinalisti. Keskses kohtumises alistas Sillamäe FC Molycorp Silmet kohaliku konkurendi JK Dina tihedas heitluses 4:1.

Kahe Triobet saaliliiga võistkonna vaheline matš algas edukamalt Molycorp Silmeti jaoks, kui Anton Mašinistov viienda minuti lõpus meeskonna juhtima viis. 1:0 tulemusega poolaeg ka lõppes.

Teise poolaja alguses suutis Dina seisu viigistada, kui täpne oli Stanislav Panov. Molycorp Silmet läks matši taas juhtima 30. minutil, mil skoori tegi Andrei Sokkojev. 2:1 eduseis püsis tablool üheksa minutit, kuid viimase pooleteise minutiga suutis Molycorp Silmet vastase väravasse veel kaks palli lüüa.

Teises eile toimunud veerandfinaalis alistas Rummu Dünamo (esiliiga) võõrsil Tabivere VVP (II liiga) tulemusega 7:4. Järgmisse ringi pääses ka Maccabi (esiliiga), kuna Kohtla-Järve FC Torsida (esiliiga) andis loobumiskaotuse.

Varem olid oma koha kaheksa parema seas kindlustanud SK Augur Enemat ja Narva United FC.

Järgmised karikavõistluste 1/8-finaalid:
10. detsember kell 20:15 Narva FC Elifert – Tartu JK Maksimum, Narva Spordikeskus
11. detsember kell 18:30 FC Kehra Anija United – Rõuge Saunamaa, Kehra Spordikompleks
21. detsember kell 20:45 Tallinna FC Cosmos – Tallinna FC Hell Hunt, Viimsi Kooli Spordikompleks