01

05.2014

17:32

Sillamäe ja Flora kohtuvad taas

Sillamäe Kalevi staadionil on laupäeval oodata tulist heitlust, sest Premium liiga teine ring algab kohaliku Kalevi ja Tallinna FC Flora mänguga. Pall pannakse mängu kell 19:00.

Samad meeskonnad kohtusid ka läinud laupäeval ja siis viigistati 1:1. Hoos olid mõlema meeskonna väravakütid. Jaroslav Kvasovi 23. minuti väravale suutis Flora vastata mängu lõpus - 79. minutil oli täpne Albert Prosa. Prosal on liiga parima täpsuskütina kirjas seits väravat, Kvasovil sarnaselt Flora mängija Rauno Allikuga kuus tabamust.

Sillamäel ja Floral on võrdselt 18 punkti ning tabelis asetsetakse vastavalt kolmandal ja neljandal real. Liider Kaljul on 20 punkti ning Levadia sarnaselt Sillamäe ja Floraga teisena 18 punkti. Infonet jääb viiendana Levadiast, Sillamäest ja Florast maha vaid punktiga.

Kohtumisest teeb otseülekande Postimehe portaal.

Sillamäe treener Vadim Dobiža: "Eelmise mängu prognoos oli õige. Meil oli eelis esimesel poolajal ning saavutasime eduseisu, aga hoida seda ei suutnud. Mängijad ei saanud jagada ühtlaselt füüsilist koormust ja sellepärast tekkis juba psühholoogilise väsimuse faktor. Mäng toimus kiire tempoga, vasturünnakutega mõlematelt võistkondadelt. Esimesel poolajal oli keskväli meie kontrolli all, aga Flora püüdis tempot maha tõmmata, kasutades pikki sööte Prosale. Sander Posti vahetusest väljakule toomise taktika tasus ära. Arvan, et kordusmängu tulemus sõltub võistkondade võimalusest vahetada taktikat mängu jooksul, kasutades oma võistkondade tugevaid külge. Meie mängijad oskavad häälestuda liidrite vastu mänguks ning näidata head kaasaegset jalgpalli. Üks deviis - ainult võit!"

Mängija Aleksandr Volodin: "Eelmise vooru tulemus oli mitterahuldav nii Flora kui ka meie jaoks. Mängu mulje meie peades on veel värske ja me püüame oma vigu parandada, aga kuidas me suudame seda teha saab näha laupäeval. Oma poolt teeme kõik, mis sõltub meist ning kutsume pealtvaatajaid staadionile meid toetama."

Peatreener Norbert Hurt: "Sillamäe on meile teada ja suuri muutusi ei tule. Suurem vahe, mis tuleb, on teised tingimused ja Sillamäe väljak. Igal juhul nõuab eelseisev mäng erinevaid momente. Mingil hetkel kindlasti kiiremini vastase poolele palli viimist, mingil hetkel ruumi ära kasutamist ja palli hoidmist. Peame arvestama seda, et see mäng peab olema vastasele raskesti lahtihammustatav.

Kapten Sander Post: "Esimene mäng Sillamäega oli natuke rabe meie poolt. Nüüd tuleb analüüs teha, trennis need vead ära parandada ja laupäevaks valmis olla. Proovime ikkagi mängida oma mängu, et sellega edu luua, aga kui vaja, siis loomulikult võime ka mänguskeemi muuta."

Piletiinfo
2 euro täispilet, 1 euro sooduspilet. Alla 16-aastased lapsed ja üle 60-aastased pääsevad mängule tasuta.

Kohtunikud
Mängu kohtunik on Hannes Kaasik. Abikohtunikena tegutsevad Hannes Reinvald ja Maikel Mikson, neljas kohtunik on Raul Kaivoja. Väravate taga aitavad otsuseid teha Juri Frischer ja Veiko Mõtsnik.

Pildil Vadim Dobiža andmas intervjuud Tarmo Tiislerile (ETV)