11

06.2011

20:32

Sillamäe Kalev teenis Viljandis raske võidu

Mulgimaal kohaliku FC Viljandi vastu 62. minutiks 3:0 juhtinud Sillamäe Kalev pääses vaid väikese ehmatusega, sest kahest vastuväravast enamat FC Viljandi ei suutnud.

Kuigi esimesel kolmveerandtunnil väravaid ei löödud, olid võõrustajad skoori avamisele väga lähedal. 20-minutilise mängu järel oli kodumeeskonnal kasutada trahvilöök, kuid viljandlaste ürituse suutis Sillamäe väravavaht Michael Kaltenhauser väravalati kaasabil pareerida.

Teisele poolajale kardinaalselt muutunud häälestusega vastu tulnud Sillamäe kontrollis mängu täielikult ja lõi kuue minuti sees kõik oma kolm väravat. Ilja Monakovi kahele tabamusele lisas omalt poolt ühe Roman Nesterovski. Kolmeväravalisse kaotusseisu jäänuna võtsid ka viljandlased jalad kõhu alt välja ning Aleksandr Kulatšenkol ja Rasmus Munskindil õnnestuski omapoolsete väravatega taas põnevus mängu tuua.

Päris mängu viimastel hetkedel tekkiski FC Viljandil väga hea võimalus viigistamiseks, kuid karistuslöögist värava suunas teele saadetud palli suutis Kaltenhauser püüda, misjärel lõpetas kohtunik Silver Kõivu vile ka mängu. Ehmatusega pääsenud Sillamäe käristas tänu võidule vahe tabelis Viljandiga kaheksale punktile ning sörgib ise vapralt esineliku selja taga.

11. juunil kell 19:30 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - JK SILLAMÄE KALEV  2:3 (0:0)