03

03.2015

19:59

Superkarikas kuulub Tallinna FC Levadiale

2015. aasta jalgpallihooaja avamängus selgitasid mullune meister Tallinna FC Levadia ja karikafinalist Tartu FC Santos hooaja esimese tiitli, Superkarika omaniku. Pärast 1:0 lõppenud avapoolaega suutis valitsev Eesti meister ja karikavõitja mängu lõplikult enda kasuks pöörata ning kohtumise 5:0 võita.

Esimesel poolajal oli ründavam Levadia, kes asuski 32. minutil Kaimar Saagi pealöögist juhtima. 55. minutil lõi vahetusest sekkunud Ingemar Teever teise ning 61. minutil Kaimar Saag ka kolmanda palli Santose võrku.

Järgmised kaks väravat lõi Rasmus Peetson, kes realiseeris esmalt 70. minutil enda teenitud penalti ning lõi seejärel karistusala joonelt palli nurka lõppseisuks 5:0. Superkarikas kuulub Levadiale nüüd kuuendat korda.