09

03.2024

21:55

Tabasalule ja Tammekale piisas Taliturniiril võiduarve avamiseks vaid ühest väravast

Traditsioonilisel hooajaks ettevalmistaval naiste Taliturniiril peeti täna, 9. märtsil kaks kohtumist, kui vastaste üle näitasid üheväravalist paremust JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka.

JK Tabasalu naiskond pööras eelmises Taliturniiri mängus Saku Sportingult saadud 0:1 kaotuse vastupidiseks ning alistas nüüd JK Tallinna Kalevi tulemusega 1:0. Esimesel poolajal mängisid naiskonnad kui võrdne võrdsega ning vaheajale mindi väravateta viigiseisul. Teisel kolmveerandtunnil suutis 56. minutil Anne-Grethe Pajuviidik vastase väravasuu lahti muukida ning sellega mängu lõpptulemuse ja Tabasalu üheväravalise võidu vormistada.

Päeva teises kohtumises avas Tartu JK Tammeka Taliturniiril võiduarve, kui tulemusega 1:0 oldi parem Tallinna FC Araratist. Tammeka ja Ararati esimese omavahelise kohtumise otsustas 41. minutil Valeria Liik. Kuigi Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata, sai Tammeka kahe kohtumise järel kirja oma esimese võidu – viimati jäädi ühe väravaga alla Viimsi JK-le. Selleks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Tallinna Ararat on pidanud kahes kohtumises tunnistama vastaste paremust.

Järgmine Taliturniiri kohtumine mängitakse kolmapäeval, 13. märtsil, kui vastamisi lähevad Tallinna FC Flora ja Viimsi JK. Mängu avavile kõlab kell 19.00 Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis. Täpsema mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Ararati kohtumise ainsa värava autor oli Valeria Liik (valges). Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee