03

02.2024

23:36

Taliturniiri esimeses kohtumises avas võiduarve Sportingu naiskond

Traditsioonilisel naiste Meistriliiga klubisid hooajaks ettevalmistaval Taliturniiril peeti täna, 3. veebruaril esimene kohtumine, kus Saku Sporting alistas JK Tabasalu tulemusega 1:0

Möödunud hooajal naiste Meistriliigas hõbemedali võitnud Sporting lõi kohtumise ainsa värava 15. minutil, kui täpsust näitas Triin Satsi. Kuigi võimalusi nii skoori avamiseks kui kasvatamiseks pakuti järelejäänud 75 minuti jooksul mõlemale, oli naiskondade kaitsetöö piisaval tasemel, et väravavõrke enam sahisema panna ei suudetud.

Et kohtumine võib tulla tasavägine, andis aimu ka naiskondade omavaheliste mängude tulemus eelmisest Meistriliiga hooajast: neljast mängust kolm lõppes viigiga ning ühes kohtumises kirjutas võidu enda nimele Sportingu naiskond.

Naiste Taliturniiril osaleb möödunud hooaja Meistriliiga esikuuik: Tallinna FC Flora, Saku Sporting, Tartu JK Tammeka, JK Tallinna Kalev, JK Tabasalu ja Viimsi JK ning tänavuseks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Tallinna FC Ararat. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Järgmine turniiri kohtumine peetakse nädala pärast, 10. veebruaril, kui omavahel lähevad vastamisi JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Ararat. Täpsema mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel