15

01.2018

15:29

Taliturniiril alistas FC Flora – FCI Levadia 2:1

Traditsioonilisel Taliturniiril toimusid nädalavahetusel teise vooru mängud. Reedeses telemängus alistas FC Flora 2:1 FCI Levadia.

Tallinna Televisioonis näidatud kohtumises võitis FCI Levadia avapoolajal 1:0 Nikita Andreevi 30. minuti väravast. Flora suutis 69. minutil Erik Sorga tabamusest viigistada ning Flora võiduvärava lõi 80. minutil Karl Mööl.

Nädalavahetuse teises telemängus viigistasid Paide Linnameeskond – JK Narva Trans 3:3. Paide läks Randin Rande tabamuses kohtumist juhtima, kuid Matthew Hurlow-Paonessa suutis 24. minutil viigistada. Avapoolaeg lõppes Järvamaa meeskonna 2:1 eduseisul, kui võistkonna uusim täiendus Yann Michael Jao sahistas võrku. Teise poolaja alguses kahekordistas Paide eduseisu Ander Ott Valge, kuid Andrely Makela penalti ja Roman Grigorevski 85. minuti tabamus tegid lõppseisuks 3:3.

Kolmandas A-turniiri mängus alistas Nõmme Kalju FC pärast väravateta lõppenud avapoolaega 3:0 Tartu JK Tammeka. Kalju ridades olid täpsed Maximilliano Ugge, Robert Kirss ja Liliu.

Järgmine Taliturniiri kohtumine toimub teisipäeval, 16. jaanuaril, kui kohtuvad Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond (19.30). . Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja võitjat ei selgitata. Kõik kohtumised peetakse EJLi jalgpallihallis ning sissepääs mängudele on tasuta. Möödunud nädalavahetuse tulemuste ja protokollidega saab tutvuda siin.