21

01.2019

12:09

Taliturniiril viigistasid FCI Levadia – FC Flora

Taliturniiril mängiti möödunud nädalavahetusel A- ja B-turniiri teise vooru kohtumisi. Reedel mängisid FCI Levadia – FC Flora väravateta viiki.

FCI Levadia - FC Flora tipphetked:

Kui Levadial ja Floral jäid väravad löömata, siis kompenseerisid selle nende järel väljakule astunud JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus, kui kohtumine lõppes pealinnaklubi 6:2 võiduga. Kalev võitis avapoolaja 2:0, kuid Vaprus suutis teise poolaja alguses viigistada. Kalev läks taas mängu 3:2 juhtima ning viimased kolm väravat sündisid kohtumise viimaste minutitega. Mängu kangelaseks tõusis kolm väravat löönud Kevin Rääbis.

Laupäevases esimeses mängus tuli Viljandi JK Tulevik välja 0:1 kaotusseisust ja alistas FC Elva tulemusega 2:1. Telemängus oli JK Narva Trans seejärel 2:0 parem Tartu JK Tammekast ning õhtuses mängus võitis Paide Linnameeskond 4:0 FC Kuressaaret.

Voor oli alanud juba möödunud kolmapäeval, kui Nõmme Kalju FC võitis 2:0 Maardu Linnameeskonda.