03

09.2017

20:05

Tallinn alistas Eesti maavõistluses Viljandimaa

Täna tõmmati joon alla Eesti maavõistluste kuuendale mänguvoorule, kui päeva ainsas matšis alistas Tallinna koondis 2:0 Viljandimaa.

Tallinna Televisiooni telemängus avapoolajal väravaid ei nähtud, kuid 58. minutil viis EJLi TNTK staadionil mänginud kodumeeskonna juhtima Alan Mones. Mängu viimase värava lõi Tarmo Kink, kes oli täpne kohtumise 85. minutil.

Tallinnal on nüüd Eesti maavõistlustest kirjas neli võitu ja kaks kaotust (kokku 12 punkt), Viljandimaal on kuue vooru järel üheksa punkti.

TALLINN - VILJANDIMAA 2:0 (1:0)