03.2020

11:20

Tartu Welco ning Paide U21 lõid Esiliiga B avavoorus 5 väravat

Esiliiga B avavoorus said võidud kirja Paide Linnameeskond U21, Tartu Welco, Nõmme Kalju U21 ning Keila JK.

Kõik mängud peeti ära eile algusega kell 13:00. Suurima võidu sai kirja Paide Linnameeskond U21, kes alistas võõral väljakul 5:1 Tallinna Kalev U21 tiimi.

Viis väravat sai kirja ka Tartu Welco, kes alistas 110-pealise kodupubliku ees 5:3 Viimsi JK. 0:1 kaotusseisust välja tulnud Welco asus kohtumist 70. minutiks juba omakorda 5:1 juhtima. Kaks väravat lõid Karl Joosep Mark ja Rain Näkk. 75. minutil teenis aga Welco väravavaht Kaur Kivila punase kaardi, misjärel Viimsi kaks väravat tagasi lõi, kuid punkti enam päästa ei suutnud.

Kolm punkti kirjutas tabelisse ka Nõmme Kalju, kes alistas Hiiu staadionil 133 inimese ees 2:0 JK Tabasalu. 44. minutil viis Kalju juhtima Kaarel Usta ning 90+1. minutil vormistas lõppseisu Karl Stefan Lill. Neljanda meeskonnana teenis avavoorust võidupunktid Keila JK, kes oli koduplatsil tänu Marten Henrik Kelementi ja Ralf Friedemanni väravatele 2:1 üle Läänemaa JK-st.

Võru Heliose ning Rakvere Tarva 1. vooru mäng peetakse järgi 29. märtsil.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.