27

03.2013

13:16

Teine karikavõistluste finalist on Augur

Pärast liigahooaja lõppu jõudsid otsustavasse faasi ka saalijalgpalli karikavõistlused. Täna toimus Viimsis teine poolfinaal värske Eesti meistri Tallinna FC Anži ja põhiturniiri võitja, kuid meistrivõistlused vaid 4. kohal lõpetanud SK Augur Enemati vahel.

Mõnevõrra üllatuslikult oli täna kindlalt, tulemusega 6:2 võitja SK Augur Enemat. Mäng ise oli siiski tasavägine ja lõplik selgus saabus 39. minutil pärast seda, kui Antti Arst viis Auguri 4:2 ette. Viimasel minutil löödi kaks väravat olukorras, kus Anži üritas meeleheitlikult mängu päästa, asendades väravavahi lisa väljakumängijaga.

Kahe väravaga olid võitjatest resultatiivsed Rasmus Munskind ja Martin Taska, nagu ka Vladislav Tšurilkin Anžist. Mängu käigust saab täpse ülevaate SIIT.

Esimene finalist oli juba ammu selgunud ja selleks sai II liiga võistkond Kirde Kaitseringkond. Finaal toimub laupäeval, 30. märtsil kell 18:00 Kiili Spordihoones.