04

10.2011

16:34

Teine veerandfinalist on FC Viljandi

Täna mängiti Viljandis Eesti 2011/2012. aasta karikavõistluste teine 1/8-finaal. Kohalik Meistriliiga meeskond FC Viljandi võõrustas teise liiga liidrit Rakvere JK Tarvast.

Tarvas asus 21. minutil Mikk Mehikese löögist 1:0 juhtima ja suutis eduseisu säilitada peaaegu normaalaja lõpuni. 74. minutil Karl Mööli eemaldamise järel vähemusse jäänud Viljandi suutis teisel üleminutil mänguseisu Sander Lahti löödud penaltist siiski viigistada.

Mängu 102. minutil lõi Bert Klemmer FC Viljandi võiduvärava. Tarvase viigiüritused jooksid liiva eeskätt tänu väravavahi Madis Rajando heale tõrjetööle.

Seega on nüüd selgunud kaks veerandfinalisti, lisaks FC Viljandile on nii kaugele jõudnud ka Tallinna FC Flora II. Kolmapäeval kohtuvad Põlvas kohalik FC Lootos ja Tallinna FC Flora. Lisaks toimub ka viimane 1/16-finaal FC Otepää ja JK Tallinna Kalevi vahel.

Karikavõistluste 1/8-finaal:

4. oktoober kell 16:30 Viljandi linnastaadionil
FC VILJANDI* (ML) - RAKVERE JK TARVAS (II)  2:1 la., 1:1 (0:1)
Väravad
: 90.+2. pen. Sander Laht, 102. Bert Klemmer - 21. Mikk Mehike
Hoiatused: 54. Elvis Liivamägi, 56. Joel Indermitte, 71., 74. Karl Mööl, 119. Bert Klemmer - 98. Mart Kiis, 102. Joonas Ljaš
Eemaldamine: 74. Karl Mööl

FC Viljandi: 12-Rajando, 5-Sillaste, 23-Klemmer, 4-Indermitte, 15-Liivamägi, 8-Sinilaid, 10-Mööl, 6-Kekišev (46. 45-Munskind), 26-Laht, 17-Veis, 21-Junolainen (46. 18-Lepik).
Varus: 45-Munskind, 18-Lepik.

JK Tarvas: 30-Sander Susi, 26-E. Tovstik, 16-Kaasik, 18-Saar, 15-Rannamäe, 2-Aunapuu, 17-A. Tovstik, 22-Ljaš, 11-T. Kiis, 32-Kuusik (78. 8-Münter), 28-Mehike (63. 21-Lõhe; 84. 3-M. Kiis).
Varus: 3-M. Kiis, 21-Lõhe, 8-Münter.

Mänguolud: +15, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.