17

07.2011

13:30

Teise liiga lõuna/läänes toimus 12. mänguvoor

Reedel toimus vooru avamäng. Formaalselt oli koduvõistkonnaks Sörve JK, kuid mäng toimus siiski FC Nõmme Unitedi koduväljakul Männikul.

Seda ootamatum oli "kodumeeskonna" Sörve JK kindel 5:1 võit. Kaks väravat lõid Maikko Mölder ja Margus Rajaver, ühe värava lisas Mario Pruul. Nõmmekate auvärtava lõi Alex Jelagin.

Laupäeval toimus kaks mängu. Tartus purustas FC HaServ Tartu SK 10 Premiumi 8:0. Aleksandr Pruttšenko lõi 3, Sergei Starovoitov ja Aleksei Mamontov aga 2 väravat. Veel oli täpne Olari Perlin.

Pärnus kaotas Linnameeskond II Viljandi JK Tulevikule 3:6. Võõrustajatest oli kahel korral täpne Kaarel Kaarlimäe, ühel korral Ander Paabut. Tulevikul olid aga resultatiivsed Raido Roman, Martin Allik, Raiko Mutle, Kristen Kähr, Karel Kübar ja Aron Kristjan Kovru.

Pühapäeval toimusid neli viimast mängu. FC Tarvastu kaotas Tartu JK Tammeka II-le 2:4. Väljakuperemeestest olid täpsed Ants Palumaa ja Tairo Orav, tartlaste väravad lõid Ando Hausenberg, Martin Jõgi, Jürgen Lorenz ja Kevin Anderson.

Türi JK Ganvix jäi poolajaks 0:1 kaotusseisu Rummu Dünamo vastu, kui 23. minutil oli täpne Stanislav Hmeljov, kuid suutis Raido Kanguri (penaltist) ja Egert Sultsi väravatest siiski 2:1 võita. Rummu ainus väravalööja pidi 82. minutil teise hoiatuse tõttu mängust aga lahkuma.

Viljandi JK Kotkad kaotasid Paide Kumakesele 0:3. Kaks väravat lõi Rauno Kööp, ühe Rauno Kiisk. Kuna Kotkad kasutasid duubelmeeskonna mängijat Kaido Kaljulat kevadringi jooksul kuuendat korda, siis läheb turniiritabelisse kirja tulemus -:3.

Viimasena lõpetasid oma mängu JK Luunja ja HÜJK Emmaste. Tulemuseks ootamatu 1:6, kusjuures poolajaseis oli 1:1. Emmaste poolel paistsid hea mänguga silma duubelvõistkonna Keila JK mängijad. Priidu Ahven lõi 3, Rando Leokin ja Janno Abner ühe värava. Täpne oli ka üks Janar Tüki löökidest. Luunja auvärava lõi Robert Pluum.