14

08.2011

19:21

Teise liiga lõuna/lääs 16. vooru tulemused

Reedeses ainsas mängus alistas Viljandi JK Tulevik 120 pealtvaataja pilkude all JK Luunja 4:3. Kõik viljandlaste väravad lõi Rasmus Luhakooder (24., 25., 68. ja 77. minutil). Luunja eest tegid skoori Eduard Škunov 34., Erki Kade 39. ja Karli Krigulson 74. minutil.

Tuleviku väravavaht Rait Oja tõrjus 28. minutil Eduard Škunovi löödud penalti. Luunja teenis kolm hoiatuskaarti, Eduard Škunovi, Robert Pluum ja Karli Krigulson.

Kolm punkti teenis juurde ka Tartu JK Tammeka II, sest selles voorus oli nende kord võtta vastu loobumisvõit Viljandi JK Kotkad meeskonnalt, kes on mängimast loobunud ja turniirilt kõrvaldatud.

Laupäeval alistas liider Tartu FC HaServ Rummu Dünamo 6:0. Hat-tricki tegi Sergei Starovoitov, Ühe värava lõid Deniss Serikov, Aleksei Mamontov ja Konstantin Tšernov. Viimane lõi siiski omavärava.

Pärnu Linnameeskond II võitis Türi JK Ganvixi 4:1 ja tõusis nüüd tabelis eelviimasele kohale, möödudes Viljandi JK Kotkastest, kes langes lõpuks oma õigele kohale. Pärnakate väravad lõid Raul Toome, Kaarel Kaarlimäe penaltist, Kristen Saarts ja Gert Olesk. Ergo Eelmäe tabamus mängu lõpus päästis Ganvixi vaid kuivast kaotusest.

Pühapäeval tegid FC Tarvastu ja Sörve JK 1:1 viigi. Väravad lõid 58. minutil Maikko Mölder ja 62. minutil Henri Sammul. Punase kaardi kahe hoiatuse eest teenis Deniss Putnin. FC Nõmme United alistas Tartu SK 10 Premiumi 4:0.

HÜJK Emmaste kaotas 2:3 Paide Kumakesele. Keilas toimunud mängus oli kodumeeskonnaks Emmaste, nende väravad lõid mängu lõpus Olavi Ojamaa ja Priit Raamat. Kumakese eest skoorisid Andre Mägi, Mirko Jefanov ja Rauno Kiisk. Oli ka kaks eemaldamist, kahe kollase eest sai punase Markus Mats Lellsaar Kumakesest ja otse punase teenis Kristofer Kask Emmastest.