17

07.2011

12:29

Teise liiga põhi/ida 12. vooru tulemused

Vooru avamäng peeti juba kolmapäeval, kui Rakvere JK Tarvas alistas kodumurul Tallinna FC Olympicu. Rakvere asus kiiresti juhtima, kui 12. minutil lõi Joonas Ljaš avavärava, kuid edaspidi avaldasid külalised siiski visa vastupanu. Poolaja lõpus jäi Tarvas veel arvulisse vähemusse, ent oli teisel poolajal siiski kindlalt üle ja võitis lõpuks 4:0. Kolm väravat sai kirja Henri Hang.

Reedel toimus kaks mängu, kuid selgus kolme tulemus. Nimelt andis JK Kaitseliit Kalev varakult teada, et nad ei sõida koosseisuprobleemide tõttu laupäevasele mängule Jõhvi JK Orbiidiga.

Duublite mängus alistas JK Sillamäe Kalev II 2:0 JK Tallinna Kalevi II. Väravate autoriteks olid 60. minuti Konstantin Karin ja 79. minutil Irfan Ametov. Võidu teenis juurde ka Tallinna JK Dünamo, kes võitis FC Infonet II 1:0. Võiduvärava lõi 87. minutil Vjatšeslav Smirnov. Infoneti poolelt väärib märkimist Renats Granovskise punane kaart 89. minutil. Aleksandr Altosar sai aga hoiatuse, mis on tal teises liigas kolmas, seega tuleb järgmine mäng vahele jätta ja (NB!) mitte ainult teises liigas.

Laupäeval tegid Kohtla-Järve JK Alko ja Tallinna JK Legion II väravateta viigi ja Alko kaotas punktid, mis olid ülivajalikud, püsimas esikohakonkurentsis.

Pühapäevale jäi kaks mängu. Tabasalu PK alistas Lasnamäe FC Ajax II 3:2. Õhtul aga purustas Nõmme JK Kalju II FC M.C. Tallinna 8:0. Kolm väravat lõi Kouadio, kaks Robert Veskimäe. Ühe lisasid Tanel Tammemägi, Marek Mäekala ja Ilja Popov. Viimane põrutas mängu lõpus ka penalti üle värava.