31

07.2011

18:55

Teise liiga põhi/ida 14. vooru tulemused

Ühtlasi algas 14. vooru mängudega ka hooaja teine pool, ehk sügisring. Kolmapäevases avamängus võõrustas Tallinna FC Olympic Kohtla-Järve JK Alkot ja andis alla tulemusega 0:4. Kolm Alko väravat lõi Maksim Ristimägi, ühe Artjom Kolkin.

Reedel tegid MC Tallinn ja Tallinna JK Dünamo 0:0 viigi, FC Infonet II kaotas aga Tabasalus sealsele Palliklubile 1:2. Lasnamäe FC Ajax II vandus alla JK Tallinna Kalev II-le 1:5. Ajaxi auvärava lõi Gevorg Matinyan, kalevlastest oli kahe väravaga edukaim nende uus USA-st pärit leegionär Taylor McLean Amman, skoori muutsid ka Hans-Kristjan Aasma, Igor Koroljov ja Ervin Stüf.

Laupäeval tegid TJK Legion II ja Jõhvi JK Orbiit 1:1 viigi. Skoori avas 5. minutil Rodion Ovsijenko ning 31. minutil lõi viigivärava Vassili Kulik.

Pühapäeval toimusid mängud liidrite osavõtul. JK Sillamäe Kalevi II alistas võõrsil JK Kaitseliit Kalevi 3:0 ning Rakvere JK Tarvas samuti võõrsil Nõmme JK Kalju II 1:0. Otsustava värava lõi 88. minutil Rainer Võsaste.

Tabelijuhina jätkab endiselt Rakvere JK Tarvas, edestades JK Sillamäe Kalevi duublit ühe punktiga.