07

08.2011

17:14

Teise liiga põhi/ida 15. vooru tulemused

Tabelijuht Rakvere JK Tarvas sai raske 2:1 võidu Tallinna JK Dünamo üle. Mängu 69. minutil asus Dünamo kohtumist juhtima, kui penalti realiseeris Maksim Židkov. Lõppsõna jäi siiski Tarvale, sest 78. ja 90. minutil oli resultatiivne Rainer Võsaste, kes oma lõpuminutite väravatega kindlustas rakverlastele teise raske võidu järjest.

Tabasalu Palliklubi alistas Tallinna FC Olympicu 6:2. Palliklubi väravad lõid Antti Arst ja Risto Tämmo kahel korral ning Lauri Senješ ja Magnus Martinson. Olympicu eest oli kaks korda täpne Rando Tamm. Kolmandas reedeses mängus purustas JK Tallinna Kalev II Tallinna JK Legion II 10:1. Kolm väravat lõi Taylor Mc Lean Amman.

Laupäeval alistas Jõhvi JK Orbiit FC Infonet II 2:0. Skoori avas 21. minutil Aleksandr Marašov. Teise värava lõi 42. minutil Deniss Kulikov ja rohkem mänguseis enam ei muutunud. Infonetil oli 44. minutil kasutada penalti, kuid Deniss Sõtšov tabas latti.

Pühapäeval toimus kolm mängu. JK Sillamäe Kalev II võitis Lasnamäe FC Ajax II 11:2. Kaks väravat lõid nii Konstrantin Karin, kui Irfan Ametov. Ühe tabamuse said kirja Igor Aleksandrov ja Dmitry Lipartov. Viis väravat lõi veel Aleksander Volkov väga lühikese perioodi jooksul (väravad 59., 65., 66., 67., 78. minutitel). Ajaxi eest lõi penaltist värava klubi president Boriss Dugan ja teise Anatoli Orlov.

Kohtla-Järve JK Alko alistas FC MC Tallinna 3:1, Maksim Ristimägilt kaks ja Kevin Kaivojalt üks värav. MC eest oli täpne Taavi Sulamägi. JK Kaitseliit Kalev kaotas Nõmme JK Kaljule 0:2, mõlemad väravad 43. ja 67. minutil Tanel Tammemägilt.