21

08.2011

19:22

Teise liiga põhi/ida 17. vooru tulemused

Reedel toimus neli mängu. JK Sillamäe Kalev II alistas FC Infonet II 5:1. Kaks väravat lõi Aleksandr Volkov, ühe Gediminas Kruša, Dmitry Lipartov ja Igor Aleksandrov. Kaotajate auvärava lõi Dmitri Njatin. Kuna Rakvere JK Tarvase mäng Tabasaluga on edasi lükatud, jõudsid sillamäelased neile järele, mõlemal meeskonnal on kirjas 40 punkti.

JK Kaitseliit Kalev alistas Tallinna JK Legioni 6:1. Kaks väravat lõi Ralf Rogov, ühe Maksim Lipin, Kirill Vinogradov, Magnar Mikkelsaar ja Valeri Kurlõtškin. Legioni värava lõi penaltist Pavel Iljuhhin. Kahe kollase kaardi eest eemaldati Legioni mängija Rodion Ovsijenko. Mõlemad meeskonnad teenisid ka ühe otse eemaldamise, vastavalt Maksim Lipin ja Aleksei Latõnin.

JK Tallinna Kalev II alistas Tallinna FC Olympicu samuti 6:1. Kalevi eest olid täpsed Ervin Stüf (2), Edwin Stüf, Igor Koroljov, Henri Prii ja Juhan Lilleorg. Olympiku värav läks Andri Porila arvele.

1:1 viiki mängisid Jõhvi JK Orbiit ja FC MC Tallinn. Aleksandr Vassiljev viis 16. minutil pealinlased juhtima, viigi seadis jalule Aleksandr Marašov 75. minutil.

Kaks mängu toimusid pühapäeval. Kohtla-Järve JK Alko kaotas Tallinna Dünamole 2:3 ning Lasnamäe FC Ajax II Nõmme JK Kakju II-le 1:4.