30

08.2011

17:35

Teise liiga põhi/ida 18. vooru tulemused

Täna, 30. augustil mängiti vahelejäänud 17. vooru mäng, kus Tabasalu Palliklubi kaotas Rakvere JK Tarvasele 0:7. Väravaid lõid Rainer Võsaste 3, Henri Hang 2, Joonas Ljaš ja Alari Tovstik. Ühtlasi tõusis JK Tarvas uuesti tabeli tippu.

18. vooru avamängus alistas JK Sillamäe Kalev II napilt, kuid siiski kindlalt Tallinna FC Olympicu tulemusega 3:2. Külalised Sillamäelt võitid avapoolaja 3:1 Roman Vedehhovi, Igor Aleksandrovi ja Irfan Ametovi väravatest 3:1, Olympicu eest lõi mõlemal poolajal värava Rando Tamm.

Sillamäega esikoha pärast võitlust pidav Rakvere JK Tarvas alistas aga värske Väikese karika võitja Jõhvi JK Orbiidi Alari Tovstiku kahest ja Siim Rannamäe ning Toomas Kiisi väravatest 4:0. Jõhvi poolelt teenis juba esimesel poolajal eemaldamise Aleksandr Marašov.

Mõlemal liidril on hetkel 43 punkti, kusjuures Tarval on mäng Tabasalu Palliklubiga, mis toimub 30. augustil, veel varuks.

FC Infonet ja JK Kaitseliit Kalev tegid väravateta viigi. FC M.C. Tallinn alistus JK Tallinna Kalev II-le 0:4. Kaks väravat lõi Kalevi eest 11. ja 19 minutil Ervin Stüf. 23. minutil oli täpne Mike Kõiv, 76. aga Henri Külm.

Tallinna JK Legion II ja Lasnamäe FC Ajax II tegid 2:2 viigi, kuid kuna Lasnamäe FC Ajax II osales
diskvalifitseeritud mängija Pavel Di Lorenzo, siis tulemus tühistati ja tabelisse kantakse legioni 2:- võit.

Pühapäeval võitis Nõmme JK Kalju II Kohtla-Järve JK Alko 5:1.