28

08.2019

14:00

Tipneri karikavõistlustel jõudsid 1/8-finaali kaks rahvaliiga meeskonda

Evald Tipneri karikavõistlustel on tänaseks selgunud neli kaheksandikfinalisti. Kui iseseisvuse taastamise päeval jõudsid järgmisse ringi Esiliigas palliv FC Elva ja Premium liiga meeskond JK Tallinna Kalev, siis laupäeval ja eile õhtul lunastasid pääsme järgmisesse ringi kaks rahvaliiga võistkonda.

Laupäeval läksid Tabasalu Arenal vastamisi kaks rahvaliiga võistkonda, kui SC ReUnited tuli välja kaotusseisust ja alistas 5:2 Npm Silmeti. Gennadi Zhukov viis külalised penaltist 25. minutil juhtima, kuid kaks minutit hiljem suutis Henri Roos viigistada.

SC ReUnited läks mängu juhtima 60. minutil penaltist, mille realiseeris Henrik Sepp. Kris Kuusmaa kahekordistas kodumeeskonna eduseisu 68. minutil, kuid kaks minutit hiljem lõi Evgeny Bigdan ühe värava tagasi. Mängu lõplik saatus selgus viimaste minutitega, mil Henri Ahtiainen viis esmalt ReUnitedi 4:2 ette ja Timo Paal vastutas meeskonna viienda tabamuse eest kolm minutit hiljem.

Eile õhtul Wismari staadionil peetud matšis mängis rahvaliiga võistkond Rasmus Värki Jalgpallikool tulemusega 3:0 üle Anija JK, kes pallib III liigas. Võidumeeskonna väravate eest hoolitsesid Premium liiga kogemusega mängijad, kui esimese värava lõi neljandal minutil penaltist Samuel Vard ning teisel poolajal oli kahel korral täpne Joel Indermitte. Esimese neist lõi ta 48. minutil ja teise teisel lisaminutil.

Järgmised kaheksandikfinaalid peetakse 4. septembril. Kogu ajakavaga saab tutvuda SIIN.