02

07.2020

15:13

Tipneri karikavõistlustel loositi avaringi paarid

Evald Tipneri karikavõistlustel toimus täna 1/64-finaalpaaride loosimine. Premium liiga võistkonnad saavad loosi tahtel mängida koduväljakul või pääsesid otse järgmisse ringi.


Kohe järgneb 1/64-finaalpaaride loosile veel 1/32-finaalpaaride loosimine.

Avaringi mängud peetakse 29. juulil (PL, EL, ELB ja II liiga meeskondade osavõtul) ning 2. augustil.

Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalpaarid:
Tallinna FC Hell Hunt (III liiga) – otse edasi
Tallinna JK Piraaja (II liiga) – otse edasi
Pärnu Jalgpalliklubi (EL) – otse edasi
FC Maksatransport (RL) – otse edasi
Viljandi JK Tulevik (PL) – otse edasi
Tartu JK Welco (ELB) – otse edasi
Tartu JK Tammeka (PL) – otse edasi
JK Tallinna Kalev U21 (ELB) – otse edasi
Põhja-Sakala (II liiga) – FC Äksi Wolves (III liiga)
FC Kuressaare (PL) – Anija JK (III liiga)
Tallinna FC Pocarr (III liiga) – Maarjamäe FC IGI (IV liiga)
Maardu Linnameeskond (EL) – FC Sssolutions (RL)
Tallinna FCI Levadia (PL) – Kohtla-Nõmme (RL)
Pärnu JK Vaprus (EL) – otse edasi
Tallinna JK Legion II (II liiga) – otse edasi
Põlva FC Lootos (III liiga) – otse edasi
Tallinna FC ReUnited (IV liiga) – otse edasi
FC TransferWise (IV liiga) – otse edasi
Rumori Calcio Tallinn II (IV liiga) – otse edasi
Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV liiga) – otse edasi
Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga) – otse edasi
FC Vastseliina (III liiga) – otse edasi
Tallinna FC Flora (PL) – otse edasi
Tallinna FC Zenit (III liiga) – otse edasi
Tallinna FC Flora U21 (EL) – Tallinna FC Zapoos (III liiga)
JK Pärnu Sadam (RL) – FC Puhkus Mehhikos (RL)
FC Tallinn (II liiga) – FC Elva (EL)
FC Järva-Jaani (III liiga) – otse edasi
Tallinna JK Legion (PL) – IBK Here for Beer (RL)
Raplamaa JK (II liiga) – Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga)
Lilleküla JK Retro (III liiga) – otse edasi
Rumori Calcio Tallinn (III liiga) – otse edasi
Viljandi JK Tulevik U21 (II liiga) – otse edasi
Tallinna FC Flora U19 (II liiga) – otse edasi
FC Hiiumaa (III liiga) – otse edasi
Rakvere JK Tarvas (ELB) – otse edasi
Viimsi Lõvid (IV liiga) – otse edasi
Team Helm (RL) – otse edasi
FC Tallinna Wolves (IV liiga) – otse edasi
Valga FC Warrior (III liiga) – otse edasi
Läänemaa JK (ELB) – otse edasi
Keila JK (ELB) – otse edasi
FC Kose (III liiga) – otse edasi
Tallinna FC Eston Villa (III liiga) – Rasmus Värki Jalgpallikool (RL)
SK Imavere (III liiga) – otse edasi
JK Loo (III liiga) – JK Metsis (RL)
Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga) – FC Jõgeva Wolves (II liiga)
Vändra JK Vaprus (EL) – otse edasi
Maardu Aliens (III liiga) – otse edasi
FC Kohvile (RL) – JK 32. KK (RL)
Paide Linnameeskond (PL) – AFC Eyjafjallajökull (RL)
JK Tallinna Kalev (PL) – FC Nõmme United (EL)
Rummu Dünamo (III liiga) – otse edasi
Saku Sporting (III liiga) – JK Kernu Kadakas (III liiga)
Märjamaa Kompanii (III liiga) – Tallinna FC Teleios (IV liiga)
Viimsi JK (ELB) – Kristiine JK (IV liiga)
Paide Linnameeskond IV (III liiga) – Kohtla-Järve JK Järve (EL)
JK Narva Trans (PL) – Paide Linnameeskond III (II liiga)
Tallinna FC Soccernet (IV liiga) – otse edasi
Tallinna FC Olympic Olybet (IV) – Pärnu JK Poseidon (II liiga)
FCI Tallinn (II liiga) – Tartu FC Helios (II liiga)
Kohtla-Järve JK Järve U21 (II liiga) – otse edasi
Nõmme Kalju FC (PL) – otse edasi
FC Lelle (IV liiga) – otse edasi

Foto: Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla