02

07.2020

18:58

Tipneri karikavõistlustel loositi täna ka teise ringi paarid

Täna loositi A. Le Coq Arenal lisaks 1/64-finaalpaaridele ka teise ringi ehk 1/32-finaalpaarid.

Kui avaringi mängud peetakse 28. või 29. juulil ja 2. augustil, siis teise ringi matšid peetakse kaks nädalat hiljem. Erandiks on avaringis vabaks jäänud klubid, kes võivad oma teise ringi mängu pidada esimese ringi kohtumiste ajal.

Karikavõistluste 1/64-finaalpaarid leiab SIIT.

1/64-finaalide eeldatavad mängupäevad on 29. juuli ja 2. august ning 1/32-finaalide eeldatavad mängupäevad on 11. ja 12. august. 1/32-finaalpaarid, kes on juba praegu selged, peavad oma kohtumised 1/64-finaalide mängupäevadel.


Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalpaarid:

Lilleküla JK Retro - JK Loo vs. JK Metsis võitja
Viimsi JK vs. Kristiine JK võitja - Maardu Linnameeskond vs. FC Sssolutions võitja
Märjamaa Kompanii vs. Tallinna FC Teleios võitja – Tallinna FC Soccernet
FC Maksatransport - Tallinna JK Legion vs. IBK Here for Beer võitja
Paide Linnameeskond vs. AFC Eyjafjallajökull võitja – Viljandi JK Tulevik U21
Pärnu Jalgpalliklubi – Tallinna FC Flora
FC Kohvile vs. Jalgpalliklubi 32. Keskkool võitja – Tallinna JK Piraaja
Viljandi JK Tulevik – FC Maardu Aliens
Tallinna FC Eston Villa vs. Rasmus Värki Jalgpallikool võitja – Kohtla-Järve JK Järve U21
FC Vastseliina – JK Narva Trans vs. Paide Linnameeskond III võitja
Viimsi Lõvid – Pärnu JK Vaprus
Rumori Calsio II Tallinn – Põlva FC Lootos
Põhja-Tallinna JK Volta vs. FC Jõgeva Wolves võitja – FC Järva-Jaani
Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna FC Hell Hunt
FCI Tallinn vs. Tartu FC Helios võitja - FC Kuressaare vs. Anija JK võitja
SK Imavere – Valga FC Warrior
Team Helm – Tallinna JK Kalev U21
Tallinna FC Wolves - Paide Linnameeskond IV vs. Kohtla-Järve JK Järve võitja
Nõmme Kalju FC – Rummu Dünamo
Tallinna FC Zenit – Tartu JK Tammeka
Saku Sporting vs. JK Kernu Kadakas võitja – Rakvere JK Tarvas
Tallinna JK Legion II – FC Tallinn vs. FC Elva võitja
Tartu JK Welco – Tallinna FC Flora U19
Raplamaa JK vs. Tallinna FC Eston Villa II võitja – Tallinna JK Jalgpallihaigla
Rumori Calsio Tallinn – JK Pärnu Sadam vs. FC Puhkus Mehhikos võitja
Läänemaa JK - Tallinna FCI Levadia vs. Kohtla-Nõmme võitja
Vändra JK Vaprus – Tallinna FC Flora U21 vs. Tallinna FC Zapoos võitja
Tallinna FC Pocarr vs. Maarjamäe FC IGI võitja - Tallinna FC ReUnited
Tallinna FC Transferwiser – JK Tallinna Kalev vs. Nõmme United FC võitja
FC Hiiumaa – Keila JK
Põhja-Sakala vs. FC Äksi Wolves võitja – FC Lelle
Tallinna FC Olympic Olybet vs. Pärnu JK Poseidon võitja - FC Kose

Foto: Jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla