22

02.2021

12:16

TJK Legion alustas U19 Eliitliigat uskumatu võiduga

Pühapäeval tehti algust tänavuse U19 Eliitliiga Meistriliiga alagrupiturniiriga, kui mõlemas grupis peeti üks kohtumine. TJK Legion alistas põnevuskohtumises 3:2 JK Tallinna Kalevi.

Sportland Arenal toimunud B-alagrupi mängus tuli Legion viimase kümne minutiga välja kaheväravalisest kaotusseisust. Robin Tukia tabamusest avapoolaja 1:0 võitnud Kalev kahekordistas eduseisu 77. minutil tänu Murad Velijevile, kuid Legion ei andnud alla.

Nikita Ivanov tõi Legioni 80. minutil ühe värava kaugusel ja kõigest kolm minutit hiljem oli täpne Nikita Kondratski. Ivanov hoolitses mängu võiduvärava eest 88. minutil.

A-alagrupis mängus Nõmme United kindlalt üle JK Tabasalu, kes alistati tulemusega 7:0. Henri Leoke lõi kübaratriki, Egert Õunapuu lisas kaks väravat ja üks tabamus kirjutati nii Lars-Indrek Aigro kui ka Rico Ernitsa nimele.

Mängudega jätkatakse kolmapäeval, 24. veebruaril, kui FCI Levadia kohtub B-alagrupis Nõmme Kaljuga ja A-alagrupis on FC Flora vastaseks JK Tammeka. Mängud peetakse pealtvaatajateta.