19

07.2018

10:50

Trans langes Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniirilt, täna võistlustules Kalju ja FCI Levadia

Tänavune Euroopa liiga teekond lõppes eile õhtul JK Narva Transi jaoks, kes läks korduskohtumises Bosnia ja Hertsegoviinas Sarajevo FK Željezničari vastu juhtima, kuid pidi lõpuks vastu võtma 1:3 kaotuse ja langes konkurentsist koondtulemusega 1:5.

Avamängu Tallinnas 0:2 kaotanud Trans läks mängu juhtima juba viiendal minutil, kui täpne oli Viktor Plotnikov. Sarajevo meeskonnal oli vastus olemas 25. minutil, kui seisu viigistas Dženan Zajmovic. Neli minutit hiljem viis kodumeeskonna juhtima Sulejman Krpic ning sama mees tegi 82. minutil lõppskooriks 3:1.

Täna on Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiril võistlustules Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia. Kalju, kes kaotas möödunud nädalal Islandil avakohtumise 0:3, võõrustab täna kell 19 Kadrioru staadionil Stjarnani. FCI Levadia, kes tunnistas nädal tagasi kodus iirlaste Dundalki 0:1 paremust, mängib täna korduskohtumise võõrsil algusega 21.45 (Eesti aja järgi). Mõlemast mängu teeb otseülekande Delfi TV.