23

01.2017

14:01

Triobet saaliliigas lõi Nõmme mängija Ervin Stüf seitse väravat

Triobet saaliliigas säras lõppenud nädalavahetusel Nõmme BSC Olybeti mängija Ervin Stüf, kes lõi võõrsil Sillamäe FC Molycorp Silmeti väravavõrku seitse palli, kui pealinnameeskond 13:3 võiduga kolm punkti juurde sai.

Stüf lõi kaks väravat avapoolajal, mille Ida-Virumaa meeskond sellegipoolest 3:2 võitis. Teisel poolajal murdus aga Sillamäe vastupanu - Stüf lisas veel viis väravat, Andreas Aniko sahistas võrku kahel korral ning ühe värava lisasid veel Edwin Stüf, Egert Peljo, Verner Uibo ja Erik Toom.

Suure võidu võõrsil sai kirja ka SK Augur Enemat, kes alistas FC Ararat TTÜ 14:5. Võitjate ridades lõi neli väravat Robert Veskimäe ning kaks väravat lisasid Vladislav Tšurilkin, Igor Ivanov ja Indrek Rist. Rasmus Munskind lõi kübaratriki, kuid tema mäng lõppes juba 36. minuti alguses, kui kohtunik talle teist kollast kaarti näitas. Kaotajate ridades lõi kaks väravat Maksim Babjak.

Narva United FC oli võõrsil tänu Vitaly Andreevi kübaratrikile 5:1 Viimsis üle Tallinna FC Cosmosest. Ida-Virumaa meeskond võitis avapoolajal 2:0, kuid teise poolaja üheksandal sekundil lõi Juri Amosov ühe värava tagasi. Viimasel kümnel minutil oli aga Narva taaskord täpne kolmel korral.

Pärast FC Cosmos – Narva United matši tulid Viimsis väljakule FC Rinopal – Sillamäe JK Dina, kes pakkusid õhtu lõpetuseks tõelise põnevuslahingu, mis lõppes 5:5 viigiga. Kuigi Rinopal juhtis mängu 3:0 ja 4:1, suutis Dina tagasi mängu tulla ning minna ka 36. minuti alguses Jevgeni Tšigrinovi neljandast tabamusest kohtumist 5:4 juhtima. Viimane sõna jäi aga Rinopalile, kui 35 sekundit enne lõpusireeni lõi Jevgeni Merkurjev oma kolmanda värava penaltist ning tabloole 5:5 viiginumbrid tõi.

Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu on tabeliliider Augur Enemat 31 punktiga. Teist ja kolmandat kohta hoiavad vastavalt Narva United FC ja FC Rinopal 25 ja 24 punktiga. Neljas on FC Cosmos, kes on kogunud 15 punkti ning sama punktiarvuga on viiendal kohal FC Molycorp Silmet. Nõmme BSC Olybetil on kuuendana kogutud 13 punkti, SJK Dina on kümne punktiga seitsmes. Järgmisel hooajal peab leppima kohaga esiliigas FC Ararat TTÜ, kes on kaks vooru enne põhiturniiri lõppu kolme punktiga viimane ehk kaheksas.