28

01.2015

22:15

Triobeti saaliliigas asus liidriks SK Augur Enemat

Pärast tänaseid mänge on kõik Triobeti saaliliiga meeskonnad pidanud 12 kohtumist ja liidrikohal oleval SK Augur Enematil ning FC Anži Tallinnal on kogutud 26 punkti.

Viieliikmelisse juhtgruppi kuuluvad veel FC Cosmos Tallinna 25, FC Narva United 23 ning SJK Dina 20 punktiga.

Tänases keskses mängus pani tiitlikaitsja FC Anži tulemusega 3:0 maksma oma paremuse FC Cosmose üle eelkõige tänu kahele kiirele väravale Dmitri Kulikovilt ja Sergei Kostinilt 6. ja 7. minutil. Viimase värava lõi 39. minutil Anži väravavaht Dmitri Renin tühja väravasse, kuna Cosmos püüdis mängu päästa lisaväljakumängijaga, mis siiski edu ei toonud.

Liidrikohale kerkinud SK Augur Enemat alistas varem vahelejäänud mängus Rummu Dünamo 13:3. Turniiritabelis on 6. kohal Nõmme BSC Triobet 10 punktiga, Rummu Dünamo järgneb kuue ja Maccabi kolme punktiga.

Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel 2 vooru, mis mängitakse 31.jaanuaril/1. veebruaril ning 6.-8. veebruarini. Play-offi pääsevad kuus edukamat.

Kuna Rummu Dünamol seisavad veel ees mängud nii Nõmme Triobeti, kui ka Maccabiga, siis pole Triobeti edasipääs veel kaugeltki kindel.