22

04.2009

18:00

U-17 Eliitliigas jätkab liidrina FC Levadia

Täna mängitud U-17 Eliitliiga 6. voorus sai järjekordse võidu täiseduga jätkav FC Levadia meeskond, kes alistas Tartu kohaliku JK Tammeka teise poolaja väravate abil 2:0. Mõlemad tabamused tegi Trevor Elhi, kes on nüüd liidermeeskonna parim väravakütt 6 väravaga.

Teisena lõppes Eesti U-15 koondise ja Rakvere FC Flora vaheline mäng, mis andis rakverlastele 3:2 võidu. Turniiri parim snaiper Dmitri Knjazev lisas oma senisele 9 tabamusele veel kaks, viies summa 11-le. Võitjad ei andnud kompromissitus võistluses noorematele koondislastele armu, teenides kohtunikult koguni 5 hoiatuskaarti.

Kolmandas kohtumises kaotas TJK Legion 1:3 FC Elva jalgpalluritele. Võitjatest sai hat-trickiga hakkama U-16 koondislane Nikita Koger. Ka neljandas mängus pidid väljakuperemehed kaotuse vastu võtma. Valga FC Warrior alistus JK Tallinna Kalevile 1:3.

Viimases mängus kohtusid Sportland Arenal Tallinna FC Flora ja Viljandi JK Tulevik. Selles mängus olid 2:1 paremad väljakuperemehed. Kuigi Karol Mets viis 12. minutil mulgid juhtima, ei suutnud nad eduseisu hoida ning teisel poolajal panid tallinlased oma paremuse maksma, võites Karl Ivar Maari ja Bert Klemmeri väravatest 2:1.

Seitsmes voor U-17 Eliitliigas toimub 13. mail ning keskses kohtumises lähevad Maarjamäel vastamisi Tallinna FC Levadia ja FC Flora.

Pildil: Karol Mets lõi Tuleviku värava. Foto: Eesti Jalgpalli Liit.

U-17 Eliitliiga 6. voor

22.04. 15.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia  0:2 (0:0)
Väravad: 59., 76. Trevor Elhi
Hoiatus: 68. Jürgen Lorenz (JK Tammeka)

22.04. 15.45 Eesti U-15 - Rakvere FC Flora  2:3 (0:2)
Väravad: 56. Kevin Aloe, 70. pen. Lauri Välja - 9., 15. Dmitri Knjazev, 77. Marek Šatov
Hoiatused: 36. Marek Šatov, 44. Eduard Andrus, 69. Maksim Babjak, 73. Artur Pinajev, 75. Roman Šobtšenko (kõik Rakvere FC Flora)

22.04. 17.00 TJK Legion / Lasnamäe FC Ajax - FC Elva  1:3 (0:2)
Väravad: 74. Gleb Šalavin - 34., 40., 63. Nikita Koger
Hoiatus: 68. Oliver Aasmets (FC Elva)

22.04. 17.00 Valga FC Warrior - JK Tallinna Kalev  1:3 (0:2)
Väravad: 80. Tarmo Erik Huttunen - 11. Jevgeni Udalov, 26. Martin Kase, 43. Gert Heinala
Hoiatused: 49. Mihkel Karlson, 57. Ragnar Piir, 77. Silver Saluste (kõik FC Warrior)

22.04. 19.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik  2:1 (0:1)
Väravad: 53. Karl Ivar Maar, 68. Bert Klemmer - 12. Karol Mets