23

08.2011

16:27

U-17 Eliitliigas oli põnev mänguvoor

U-17 Eliitliigas toimusid täna 11. vooru mängud, mis olid kõik äärmiselt põnevad. Esimeses mängus kohtusid Maarjamäel FC Levadia ja FC Flora. Väravateta avapoolaja järel viis Lauri Välja 54. minutil Levadia juhtima, kuid Azad Alizade viigistas 74. minutil.

Eelviimasel minutil teenis teise kollase koos punasega Hindrek Ojamaa, millega ei olnud rahul Lauri Välja, võttes sellega endale punase kaardi. Mängu lõppu kroonis aga floralase Kristjan Jürgensoni karistuslöök otse ristnurka, seega 2:1 võit FC Florale.

Eesti U-15 koondis mängis 1:1 viiki Tallinna JK Legioniga. 25. minutil viis Mark Oliver Roosinupp koondise ette, kuid 49. minutil viigistas seisu Nikita Reinthal. Eemaldamise teenis 74. Rauf-Roman Mikailov Legonist.

1:1 viigiga lõpetasid ka FC Infonet ja Tartu JK Tammeka. Pärnu Linnameeskond alistas aga Nõmme JK Kalju 2:1.

Kuna meeskonnad on mänginud erineva arvu mänge, on turniiritabel äärmiselt ebaülevaatlik, Tartu JK Tammeka on küll kindel liider, aga pidanud jälitajatest kaks mängu enam.