27

01.2022

13:09

U19 Eliitliiga Meistriliiga avakohtumine lõppes viigiga, kalendris mitmed muudatused

Eile, 26. jaanuaril sai avapaugu U19 Eliitliiga Meistriliiga hooaeg, kui U19 Tallinna FCI Levadia ja U19 Tallinna JK Legion leppisid 3:3 viiki. Liiga kalendris muudeti mitmete kohtumiste algusaegu.

Mark Antonio Havier avas Legioni väravatearve 33. minutil, ent vahetult enne poolajavilet tõi Levadia poolt Artur Voilenko tabloole viigiseisu. Teisel poolajal kasvatas Levadia jõudsalt oma eduseisu, kui kaheminutilise vahega olid täpsed Otto Gustav Kalaus ja Igor Sokolov. Levadia kaheväravaline edu püsis aga 86. minutini, mil Legioni eest oli täpne Nikita Ivanov ning mängu viiendal üleminutil taastas viigiseisu Mihhail Koloblov.

Ühtlasi selgus Eliitliiga Meistriliiga lõplik koosseis. U19 JK Narva Transi eelringi viimase kohtumise võidu tõttu oli selge, et Transi ja Paide vaheline penaltiseeria eelringi paremusjärjestust ei muuda: väravate vahe andis eelise Transile ja JK Tabasalule, kes teenisid koha U19 Eliitliiga Meistriliiga põhiturniiril. Detsembris toimunud loosi tulemusena liitub eelringi 1. koht (U19 JK Narva Trans) A-alagrupi ning eelringi 2. koht (U19 JK Tabasalu) B-alagrupiga.

Liiga põhiturniiri mängude kalendris muudeti mitmete kohtumiste algusaegu ning üks muudatus puudutab ka mängu toimumispaika*. Vastasseisude kohandatud toimumised:

I voor

1. veebruar kell 17.30: U19 JK Tallinna Kalev – U19 JK Narva Trans, EJL jalgpallihall
1. veebruar kell 19.45: U19 Tartu JK Tammeka – U19 JK Tabasalu, EJL jalgpallihall

II voor

15. veebruar kell 17.30: U19 JK Narva Trans – U19 Tallinna FC Flora, EJL jalgpallihall
15. veebruar kell 19.45: U19 FC Nõmme United – U19 JK Tallinna Kalev, EJL jalgpallihall
16. veebruar kell 17.30: U19 JK Tabasalu – U19 Tallinna FCI Levadia, EJL jalgpallihall
16. veebruar kell 19.30: U19 Tallinna JK Legion – U19 Tartu JK Tammeka, Viljandi Männimäe jalgpallihall*

III voor

16. märts kell 17.30: U19 FC Nõmme United – U19 JK Narva Trans, EJL jalgpallihall
16. märts kell 19.45: U19 Tallinna FC Flora – U19 JK Tallinna Kalev, EJL jalgpallihall
17. märts kell 17.30: U19 Tartu JK Tammeka – U19 Tallinna FCI Levadia, EJL jalgpallihall
17. märts kell 19.45: U19 Tallinna JK Legion – U19 JK Tabasalu, EJL jalgpallihall