25

02.2021

11:49

U19 Eliitliigas alistas FCI Levadia Kalju meeskonna, Flora – Tammeka viigistasid

U19 Eliitliiga Meistriliigas peeti iseseisvuspäeval kaks kohtumist, kui FCI Levadia alistas Nõmme Kalju meeskonna ja mullune võitja JK Tammeka alustas võistlust viigiga FC Flora vastu.

B-alagrupis oli Levadia 2:1 parem Kaljust, kui kõik väravad löödi avapoolajal. Artur Voilenko viis Sportland Arenal toimunud kohtumises Levadia 17. minutil juhtima, kuid 15-aastasel Emir Dikajevil õnnestus viis minutit hiljem viigistada. Kohtumise võiduväravaks osutus Andres Järve penalti avapoolaja esimesel lisaminutil. B-grupis on kolm punkti kirjas ka JK Legionil, kes tuli nädalavahetusel välja kaheväravalisest kaotusseisut ja alistas JK Tallinna Kalevi.

Mullu A. Le Coq Arenal toimunud finaalis võidutsenud JK Tammeka alustas tänavust aastat väravateta viigiga FC Flora vastu, kui samuti Sportland Arenal peetud mängus jäid väravad löömata. Mängu protokolli leiab SIIT. A-alagrupi liider on Nõmme United, kes alistas pühapäeval avavoorus kindlalt JK Tabasalu.

Pildil Tammeka mängija Rasmus Vahtra, kes kuulus Tammeka Eliitliiga võistkonda ka eelmisel aastal