01

08.2011

06:44

“Uued” mängijad Kulik ja Tarassenkov vedasid Transi võidule

Paduvihmajärgselt libedal ja pehmel Narva Kreenholmi staadionil tõusid Transi kangelasteks uued vanad mängijad Aleksandr Kulik ja Aleksandr Tarassenkov, kelle abiga võitsid võõrustajad 3:0 Paide Linnameeskonda.

Veel mõni nädal tagasi keskkaitsjana Sillamäe Kalevi kaptenipaela kandnud Kulik naasis Transis teisele tuttavale positsioonile ehk ründajaks. Just tema peasöödust pääses Maksim Bazjukin 23. minutil Martin Kaalmaga silmitsi, tehes skooriks 1:0.

Enne seda oli Transi puuriluku Dmitri Vjaltšinoviga üks-üks-olukorda pääsenud Paide, ent narvalane seisis kindlalt.

Tarassekov pani Narva publiku rõkkama 54. minutil, kui jõudis esimesena jaole Kaalma tõrjest tagasi põrkunud pallile ja libeda nahkkera võrku toimetas. Sealt Paide enam ei kosunud.

“Olen tulemusega väga rahul. Uued mängijad Kulik ja Tarassenkov sulandusid meeskonda hästi ning nende tegevuse tulemus oli kohe näha,” rõõmustas Transi loots Aleksei Jagudin. “Väravavõimaluste realiseerimine jätab siiski endiselt soovida ja loodan, et Cekulajevs oma vaistu järgmiseks nädalaks üles leiab.”

21 tabamusega Meistriliiga väravaküttide edetabelit juhtiv Aleksandrs Cekulajevs pääses kolmel korral üks-üks-olukorda, ent Kaalmat temal üle mängida ei õnnestunud. 64. minutil tegi seda hoopis oma mees Mait Nõmme, kes Kuliki lööki takistada üritades palli Paide väravasse suunas.

Ka järvalaste peatreener Meelis Roobat morjendas meeskonna võimetus olukordi väravateks vormistada. “Esimesel poolajal oli väga hea võimalus skoor avada, aga ei suutnud realiseerida. Ka teisel ei suutnud oma võimalusi realiseerida ja võitis tugevam meeskonda,” rääkis Rooba.

Paide teise poolaja parim šanss avanes pärast 0:3 kaotusseisu jäämist, ent hea kombinatsiooni tulemusena löögile pääsenud Tiit Tikenbergi peast lendas pall mõni sentimeeter üle põiklati.

Et tabeli ülemine nelik 22. voorus võidukas oli, püsib Trans 42 punktiga kolmandal kohal. Paide jätkab 20 silmaga kaheksandal positsioonil.

30. juuli kell 19:30 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - PAIDE LINNAMEESKOND  3:0 (1:0)