24

08.2017

11:47

Väikestel karikavõistlustel selgitavad võitja Retro ja Paide Linnameeskond III

Eile peeti väikestel karikavõistlustel poolfinaale ning selgusid meeskonnad, kes septembri alguses võitlevad karika nimel.

Esimeses poolfinaalis näitas veenvat mängu III liiga meeskond JK Retro, kes suutis suurelt alistada aste kõrgemal liigajalgpalli mängiva SK Imavere. Esimese kolmveerandtunni jooksul suutis Retro lüüa kolm väravat, kui kaks tabamust sai enda nimele kirja Juri Jevdokimov ning korra oli täpne Alo Dupikov. Teisel poolajal jätkati hea hooga ning suudeti lisada veel neli väravat, tehes lõppseisuks 7:0. Kübaratrikiga sai lõpuks hakkama Dupikov ning kahel korral sai jala valgeks Rasmus Munskind. Mängu protokoll on nähtav siin.

Teine poolfinaal kulges märksa tasavägisemalt, kui  kahe viimase aasta võitja, Tartu Merkuuri vastaseks Annelinna kunstmurustaadionil oli Paide Linnameeskond III. Esimesel poolajal väravaid ei nähtud, kuid see-eest läks põnevaks kohtumise lõpu poole. 68. minutil sai jala valgeks Priit Raal ning viis Paide juhtima. Pärast seda hakkas viiki jahtima Merkuur ning selle käigus teeniti ka neli kollast kaarti, kuid väravani ei jõutudki. Mängu protokolli võib näha siin. Finaali edenes seega 1:0 võiduga Linnameeskond III, kes ühtlasi on veel ka konkurentsis Evald Tipneri karikavõistlustel, kui 1/8-finaalis minnakse vastamisi Nõmme Kaljuga.

Väikeste karikavõistluste finaal toimub 7. septembril algusega kell 19:00 A. Le Coq Arenal.