11

09.2019

22:00

VIDEOD | Väikestel karikavõistlustel triumfeeris Paide Linnameeskond III

Täna selgitati A. Le Coq Arenal välja väikeste karikavõistluste võitja. Finaalis suutis Paide Linnameeskond tulemusega 4:1 üle mängida FC Otepää.

II liigas palliv Paide suutis aste madalamal palliva Otepää vastu juhtima minna 12. minuti. Avapoolaja ainsa tabamuse eest hoolitses nurgalöögi järel Lauri Varendi.

Teist poolaeg oli mängiti ligi veerand tundi, kui Martin Ustaal suutis Järvamaa meeskonna eduseisu ilusa karistuslöögiga kahekordistada. Võidumeeskonnas polnud enam suuri kahtlusi 70. minutil, mil Kaarel Kivimägi tegi seisuks 3:0 ja üheksa minutit hiljem lõi kaptenipaela kandnud Carl Tubarik Paide neljanda.

Normaalaja viimasel minutil oli Paidel võimalus penaltist viies lüüa, kuid Margus Pahtma penalti suutis Ermo Ojaste tõrjuda ja järgnenud olukorras ei suutnud Paide palli väravavõrku lüüa. Hoopis Otepää sai kolmandal lisaminutil kirja oma auvärava, kui teiseks poolajaks väljakule tulnud Priit Lehismets tekkinud võimaluse realiseeris.

Mäng on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.

Paide jaoks oli tegu teise karikavõiduga kolme hooaja jooksul – viimati võidutseti 2017. aastal, kui finaalis mängiti üle JK Retro.