22

03.2019

22:33

Betsafe saaliliigas peeti täna pronksimatš, kui oma vägevale hooajal pani väärt punkti Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, kes alistas võõral väljakul Tallinna SK Augur Enemati 7:3.

Heigo Kosemets viis külalised juhtima viienda minuti lõpus ning vähem kui minut hiljem kahekordistati eduseis tänu Ren Puhke tabamusele. Kosemetsa teine värav 18. minutil andis Ravensile poolajasireeniks lausa 3:0 eduseisu.

Igor Ivanovi tabamus 24. minuti lõpus andis Augurile lootust, kuid Mihkel Lõhe värav 28. minutil taastas Tartu meeskonna kolmeväravalise eduseisu. Seejärel jätkati samas rütmis – Marek Naal vähendas 29. minutil Auguri kaotusseisu, kuid Puhke vastas (30. minutil) ja taas oli Ravens kolme väravaga peal (2:5). Mark Kolosov tõi 31. minutil Augur Enemati kaotusseisu 3:5-le , kuid mängu kaks viimast väravat jäid Ravensi arvele – Lehar Savikink sahistas võrku 37. minutil ning Rene Puhke tegi 38. minutil lõppseisuks 3:7.

Pronksimäng on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.

Laupäeval tehakse algust Betsafe saaliliiga finaalseeriaga, kui Eesti meistrit hakkavad selgitama Tallinna FC Cosmos – Viimsi FC Smsraha. Kolme võiduni peetava seeria esimene mäng peetakse Viimsi Kooli Spordikompleksis algusega kell 19.15. Finaalseeria teine mäng leiab aset 30. märtsil kell 18.30 ja kolmas kohtumine 7. aprillil kell 18.30. Kui võitja selgitamiseks läheb vaja ka neljandat ja viiendat mängu, siis peetakse need vastavalt 13. ja 21. aprillil. Kõik kohtumised toimuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis, mis on mõlema meeskonna koduväljakuks. Mängudest näitab otsepilti Õhtuleht.ee.